עיצוב קירות הבית – עשה זאת בעצמך

כשאנו עוברים דירה או סתם רוצים לעצב מחדש את הבית, לא תמיד עלינו להשקיע את מיטב כספינו ברכישת ריהוט חדש.
הקירות, בעודם חלק בלתי נפרד מהבית יכולים להוות מצע נהדר לעיצובו.
לעיתים, גם שינוי קטן במראה הקיר יכול להביא לשינוי באווירה הכללית של הבית או הדירה.
לכן, אספנו כמה רעיונות נפלאים לעיצוב הקירות באופן עצמאי בשיטת עשה זאת בעצמך.
ולאלו החוששים, בהחלט אין צורך להיות אומן גדול כדי להצליח לעשות אותם.

SHARE TWEET SHARE SHARE

את חדרי הבית ניתן לעצב במגוון רחב של רהיטים, בצבעים שונים, ובשלל סגנונות. ואם רוצים לחסוך בכסף אפשר גם להחליף את מיקומם של הרהיטים בבית ולשנות את מראהו הפנימי. אך לפעמים, אין זה מספיק בכדי לתת לבית מראה רענן ושונה מקודמו, ועלינו להיות מעט יצירתיים יותר ולהשקיע מאמץ על מנת להוסיף נופך לבית מבלי לבזבז הרבה כסף.

כיצד משפיע עיצוב הקיר על החלל?

בדיוק באופן בו רהיט מסוים יכול להשפיע מראהו הכללי של החדר, כך גם הקירות אשר מסביב לו. צבעו של הקיר, המרקם שלו והדוגמאות בהן נבחר להשתמש הן בעלות השפעה אדירה על האווירה ואופן השתלבותו של הקיר בעיצוב הרצוי של החדר. לדוגמא, כאשר נרצה לעצב חדר חמים וכפרי, נוכל להשתמש בצבעי קיר בגווני בז', חום, וכתום אשר ישוו לחדר חמימות ואור. בנוסף לכך, נוכל לתת לקיר מרקם מחוספס מעט שיביא למראה כפרי.

רעיונות לעיצוב הקירות בבית

לפניכם מוצגים מספר רעיונות לצביעה ושימוש בטקסטורות שיעזרו לכם להתאים את הקיר בדיוק למראה החדר אותו תרצו לקבל. צעד אחר צעד נהפוך את עיצוב הקיר להרבה יותר קל גם אם אתם חדשים בעשיה מסוג זה, ובסופו של דבר ההשקעה תשתלם והקירות ישנו לכם את מראה החדר והבית כולו!

מעבר לצבע אותו ניתן למרוח על הקירות בשלל אופציות, בעזרת קצת יצירתיות וגמישות מחשבתית, ניתן להפוך כמעט כל דבר לפריט עיצובי מדהים שיקשט את קירות הבית שלכם. (לפעמים אף ללא עלות ומדברים שאפשר למצוא כמעט בכל בית) אפשרויות לביצוע:

כל אלו ועוד יכולים לשדרג לכם את מראה הבית ולהפוך אותו למעוצב בדיוק לפי טעמכם האישי! וכל מה שנותר לכם לעשות זה לבחור, למצוא את החלק היצירתי שבכם וללכת למלאכה!

SHARE TWEET SHARE SHARE
04-9823433