חיפוי תקרה

חשבתם שעיצוב פנים מוגבל למה שתוכלו לתפוס בגובה המבט? הגיע הזמן שתרימו את הראש לעבר האפשרויות המלהיבות והחדשניות הטמונות בעיצוב חיפויי תקרה.
חיפויי תקרה הם דרך מתקדמת ומעוררת השראה לשדרוג עיצוב החלל, המוכרת במבנים העדכניים והאלגנטיים ביותר ברחבי העולם. תקרה לא חייבת להיות לבנה וסתמית.
חלל עם תקרה מעוצבת יכול להתכתב עם המרחב החיצוני, לבטא קונספט או אמירה אישית, וכן להעניק רכות וחמימות, יצירתיות ומק

חיפויי התקרה בתבניות אומן

תבניות אומן היא חברה בעלת ותק ומוניטין של למעלה מ40 שנה בתחום ייבוא, ייצור ושיווק מוצרים מתקדמים לשימוש אדריכלי ועיצובי, המתמחה בחיפויים לתקרות ולקירות פנימיים וחיצוניים.

אצלנו בתבניות אומן מקפידים לשמור על איכות הסביבה, ולכן כל המוצרים שלנו ניתנים למחזור, מבוססים על חומרים ירוקים ומיוצרים באופן אקולוגי. נוסף על ערכי הקיימות, בתקרות אומן אנו מאמינים ביושר ואמינות מעל הכל, ובשירות אדיב וקשוב המאפשר התאמה אישית ומדויקת לצרכי הלקוח.

לעיצוב התקרה בתבניות אומן קשת רחבה של יתרונות

עיצוב התקרה בפאנלים התלת ממדיים שלנו מקנה מראה יוצא דופן מקורי ומרהיב! עם הפאנלים שלנו השמיים הם הגבול… לפאנלים החדשניים שלנו יתרונות רבים על פני מוצרים אחרים:

רוצים להפוך את התקרה שלכם לאמירה אומנותית ועיצובית חד פעמית וייחודית לכם? תנו דרור ליצירתיות שלכם בגיבוי המלא של המקצועיות והניסיון שלנו!

אל תהססו ליצור קשר!  פנו עוד היום אלינו בטלפון 072-3201323.
לנוחיותכם תוכלו להשאיר את הפרטים שלכם ונשמח לחזור אליכם בהקדם האפשרי.

04-9823433